Bağlıkaya ve Eresin'den başsağlığı mesajı

Bağlıkaya ve Eresin'den başsağlığı mesajı
26 Temmuz 2019, 09:13
TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve TÜROB Başkanı Müberra Eresin, dün gece hayatını kaybeden Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman için başsağlığı mesajı yayınladı.

Geçirdiği açık kalp ameliyatı sonrası enfeksiyon kapan Murat Dedeman bir müddettir, yoğun bakımda tedavi görüyordu. Dedeman 25 Temmuz Perşembe gecesi hayatını kaybetti. TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya Murat Dedeman için başsağlığı mesajı yayınladı.

'Türkiye çok değerli bir iş adamı ve turizmciyi kaybetti'

Bağlıkaya başsağlığı mesajında şu ifadeleri kullandı: " Çok uzun yıllar birlikte çalışma onurunu yaşadığım, ülkemizi uluslararası turizm arenasında en iyi şekilde temsil edebilmek adına beraberce emek verdiğim, yol arkadaşı olmaktan her zaman gurur duyduğum değerli dostum;

Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman’ı kaybetmenin derin ve tarifsiz üzüntüsünü yaşıyorum. Kendisine Allah’tan rahmet; başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyor,

Bugüne kadar ülkemiz turizmine yapmış olduğu sayısız katkı için minnet duygularımı paylaşmak istiyorum. Türkiye çok değerli bir iş adamı ve turizmciyi kaybetti. Başımız sağ olsun."

Hayırla yad edilecek

TÜROB Başkanı Müberra Eresin'de yayınladığı başsağlığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

" Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyesi sevgili arkadaşım Banu Dedeman’ın kıymetli babası, Türk turizminin öncü ve en önemli kuruluşlarından Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman’ın vefatını üzülerek öğrendik.

Hayırsever, mütevazi ve naif kişiliği ile tüm camiamızın içten sevgi ve saygısını kazanan merhum Murat Dedeman’ın Turizm Sektörünün parlayan yıldızı Dedeman Otelleri markasını geliştirerek ülke turizmine, ekonomisine ve istihdamına katkıları daima hatırlanacak, hayırla yad edilecektir.

Cenazesi Cumartesi günü defnedilecek

Merhumun cenazesi 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü İstanbul Ferahevler (Sarıyer) Dedeman Camii’inden Öğle Namazını müteakip kaldırılacaktır.

Birliğimize ve sektörümüze katkıları daima minnetle hatırlanacak merhum dostumuz Murat Dedeman’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi, Dedeman Holding ailesi, dostları, akrabaları ile turizm camiasına başsağlığı ve sabır dileriz."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha