Rota

ATİD Başkanı Birol Akman Turizm Tanıtım Ajansı için aday oldu

ATİD Başkanı Birol Akman Turizm Tanıtım Ajansı için aday oldu
04 Aralık 2019, 09:12
Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Birol Akman Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu'na aday oldu

Anadolu Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Birol Akman, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu'na, Orta Anadolu Bölgesi’nden aday olduğunu açıkladı.

ATİD Başkanı Birol Akman, ülke turizmine büyük katkı sağlayacağına inandıkları Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kuruluna, Orta Anadolu Bölgesi’nden aday olduğunu açıkladı.

Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Saymanı da olan Akman, ajansın sektörün önemli bir ihtiyacını gidereceğine inandığını kaydetti. Akman, bugüne kadar Anadolu’da güzel işler başardıklarını, bundan sonra da Ajansın katkısıyla daha özel işlere imza atmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Belirlenen oranın 3 katı imza topladım

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kuruluna aday olabilmek için bölgedeki turizmcilerden yatak kapasitesine göre belirlenen oranın yaklaşık 3 katı kadar imza topladığını belirten Akman, “Turizmci dostlarım bana güveniyor ve inanıyor. Onların bu güvenine layık olmak için çalışmaya devam edeceğim” diye konuştu.

ATİD Başkan Akman başta tarih, kültür, termal ve sağlık olmak üzere turizmde büyük bir potansiyeli barındıran Orta Anadolu’nun, turizmde hak ettiği değeri görmesi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da büyük özveriyle çalışacağını ifade etti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha