Arzu Alibaz: Nestlé Professional olarak Türkiye turizmine destek olacak önemli çalışmalarımız var

Arzu Alibaz: Nestlé Professional olarak Türkiye turizmine destek olacak önemli çalışmalarımız var
21 Aralık 2017, 12:48
"Türkiye Turizmini Markalaştırmak” panelinde konuşan Nestlé Professional Türkiye Genel Müdürü Arzu Alibaz, "Şirket olarak Türkiye hizmet sektörüne ve dolayısıyla turizmine destek vermek amacıyla yürüttüğümüz önemli çalışmalarımız var" dedi.

Nestlé Professional'in düzenlediği "Türkiye Turizmini Markalaştırmak” paneli Antalya Regnum Carya Otel’de gerçekleştirildi. Panelde konuşan Nestlé Professional Türkiye Genel Müdürü Arzu Alibaz, "Turizm sektöründeki müşterilerimizin yaratıcı ve karlı çözüm ortağı olmayı çok önemsiyoruz” dedi.

Konuşmasına Nestle'nin Türkiye'deki varlığının 109 yılı bulduğunu hatırlatarak başlayan Arzu Alibaz, Nestlé Professional'in Türkiye’deki faaliyetleri ve hedeflerine ilişkin şunları söyledi: "Nestlé Professional Türkiye'de faaliyetlerine 21 yıl önce başladı. İlk günümüzden bu yana “Daha Fazlası Mümkün” sloganıyla sürdürdüğümüz çalışmalarımızı, bugün Türkiye turizminin kalbinin attığı yer olan Antalya’da, turizme emek veren tüm iş ortaklarımızla “Birlikte Daha Fazlası Mümkün” diyerek bir adım ileriye taşımaktan çok mutluyuz. Üstün hizmet kalitemiz, kültürel çeşitliliğimiz büyük avantajlarımız. Markaların burada sunacağı en önemli desteklerden birinin ürün ve hizmet kalitesini artıran ürünler sunmak ve insan kaynağına yatırım yapmak olduğuna inanıyoruz. Nestlé Professional olarak Türkiye hizmet sektörüne ve dolayısıyla turizmine destek vermek amacıyla yürüttüğümüz önemli çalışmalarımız var. Ev dışı tüketim sektörü profesyonellerine yönelik sağlıklı, lezzetli yiyecek ve içecek çözümlerimizle sektörün kaliteli hizmet vaadini desteklemeyi hedefliyoruz. Hem gıda hem içecek kategorilerinde farklı kanallardaki müşterilerimizin yaratıcı ve karlı çözüm ortağı olmayı çok önemsiyoruz.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>