Yazarımız Hüseyin Bölük’ten gastronomi dünyasına armağan: ‘Şerbetli Kitap’…

Yazarımız Hüseyin Bölük’ten gastronomi dünyasına armağan: ‘Şerbetli Kitap’…
16 Aralık 2020, 15:53
Gastronomi sektörünün önde gelen isimlerinden Hüseyin Bölük’ün kitabı raflardaki yerini aldı.

İçinde Türk mutfak kültürüne ait 100 adet şerbet tarifinin yer aldığı “Şerbetli Kitap” D&R, Kırmızı Kedi, Kitap Sepeti gibi birçok kitapevi ve online mağazadan satışa sunuldu.

Gastronomide “Yaşayan Mutfak” ekolünün de kurucusu olan Hüseyin Bölük, Türk mutfağının yerel değerlerini sağlıklı beslenme konseptiyle buluşturmak için önemli çalışmalara imza atıyor.

"Unutulan ne varsa gün yüzüne çıkarmalı ve gelecek nesillere aktarılmalı" diyen Yazar Hüseyin Bölük, kitabında Orta Asya'dan günümüze şerbet kültürünü araştırarak, denenmiş tarifleriyle birlikte yazdı.

Yorumlar
Nazım Güler
07 Ocak 2021, Perşembe 12:39
Okuma şerefine nail olduğum bu kitapta emeği geçen herkese sonsuz saygı ve sevgilerimi iletmek isterim. Değerli bir kitap, faydaları ve zararlarıyla reçeteleri ve görselleri ile sürekli üreten ve bizleri teşvik eden değerli şef Hüseyin Bölük'e bütün okurlarının huzurunda sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Özüne sahip çıkmak isteyen veyahut unutan varsa okumalı.. İlmek ilmek işlemişsiniz daktilonuzdan kaliteli sayfalara yürekten tebrik ederim. Kıskanılası bir usta, özenilesi bir lidersiniz kanımca ! Rabbim gönlünüze göre versin emeğinize yüreğinize sağlık ????
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha