Ünlü otel zincirinde yeni dönem resmen başladı

Ünlü otel zincirinde yeni dönem resmen başladı
06 Mart 2018, 12:47
Carlson Rezidor Hotel Group, markanın ismini Radisson Hotel Group olarak yenilediğini açıkladı. Radisson Hotel Group’un yeni marka kimliği, şirket için yeni bir devrin de başlangıcı olacak. İşte markanın yeni kurumsal kimliğine ilişkin detaylar…

Carlson Rezidor Hotel Group, Berlin'de düzenlenen Uluslararası Otel Yatırım Forumu'nda (IHIF) markanın ismini Radisson Hotel Group olarak yenilediğini açıkladı.

“Her An Önemlidir” (Every Moment Matters) bundan böyle şirket ve şirketin tüm otel markalarının imzalı yeni hizmet felsefesi olacak.

Pazardaki yeni adıyla Radisson Hotel Group, Radisson Hospitality, Inc. (eski adıyla Carlson Hotels, Inc.) ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da çeşitli markaları geliştirmesi ve işletmesi amacıyla Master Franchise anlaşmasına sahip olan Rezidor Hotel Group AB (Nasdaq Stockholm, İsveç’te işlem gören ve merkezi Belçika’nın başkenti Brüksel’de bulunan) arasındaki güçlü ortaklığı koruyor.

400’den fazla otel, sekiz alt marka

Şu anda dünyada en büyük 11. otel grubu olan Radisson Hotel Group, faal ve yapım aşamasındaki bin 400’den fazla otelden ve sekiz otel markasından oluşuyor. Yeni kimlik lansmanı otel grubunun işini ve konumlandırmasını dönüştürmek, kendisini gelecekte rekabet edebilir konuma getirmek ve misafirler, mal sahipleri, yatırımcılar ve yetenekler arasında tercih edilir haline gelmek amacıyla beş yıllık faaliyet planında önemli bir dönüm noktası.

Gonzalez: Heyecan verici yeni bir çağın başlangıcı…

Rezidor Hotel Group Başkanı ve CEO’su ve Radisson Hotel Group Küresel Danışmanlık Komitesi Başkanı Federico J. Gonzalez “Bugün yeni markamız ve dünyanın en iyi üç konaklama şirketinin içine girmek olan uzun süreli vizyonumuz ile birleşen Radisson Hotel Group için heyecan verici yeni bir çağın başlangıcıdır.” dedi.

“Markamızın yenilenmesi sadece bir başlangıç”

Federico J. Gonzalez açıklamalarına şöyle devam etti: “Beş yıllık faaliyet planımız değer önerimizi yeniden tanımlayan, portföyümüzü iyileştiren, çalışmalarımızı düzene koyan, yeni teknoloji sistemlerine yatırım yapan ve ekip üyelerimizi imzamız olan “Her An Önemlidir”i ortaya koymak için birleştiren girişimleri içeriyor. “Her an Önemlidir”, Radisson Hotel Group’ta nasıl iş yaptığımızı ve özümüzde kim olduğumuzu açıklıyor: Bir amacı olan rastlantıların noktası. Herkes için. Her gün. Her yerde. Her zaman. Markamızın yenilenmesi sadece bir başlangıç…”

John M. Kidd: Uzun süreli ortaklığımızın evrimi

Radisson Hospitality, Inc. CEO’su ve Operasyon Müdürü John M. Kidd, ise yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Radisson Hotel Group’un oluşturulması, Rezidor Hotel Group ile olan uzun süreli ortaklığımızın evrimidir. Birlikte, konuklarımız ve mal sahiplerimiz için daha fazla değer oluşturmak adına yeni marka yapısını açıklıyor ve uygulamaya koyuyoruz. Stratejik ve işletme planlarımızı gerçekleştirmek ve bir ve güçlü bir şekilde pazara girmek için doğru bir zaman.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha