'Trabzon'da evini kiralamadığım için bana hunharca saldıran Türk'

'Trabzon'da evini kiralamadığım için bana hunharca saldıran Türk'
27 Temmuz 2017, 00:35
Suudi Arabistan'da sosyal medya, Trabzon'da kiralamak istemediği evin sahibinin saldırısına uğrayan Suudi Arabistanlı ailenin görüntüleriyle çalkalanıyor.

Suudi Arabistan'da sosyal medya, Trabzon'da kiralamak istemediği evin sahibinin saldırısına uğradığını iddia eden Suudi Arabistanlı ailenin görüntüleriyle çalkalanıyor.

"Trabzon'da evini kiralamadığım için bana hunharca saldıran Türk" ibaresiyle paylaşılan videoda, Arap turistlerin tercih ettiği bir transfer aracının camından, videoyu çeken kişiye yönelik olarak, ev sahibi olduğu iddia edilen kişinin küfürlü saldırısı görülüyor.

Orta Doğu pazarına çalışan acentelere, bölgedeki temsilcileri ve partnerleri tarafından gönderilerek, bilgi istenen video, Türkiye'de tepki ve üzüntüyle karşılandı. Müşterinin haksız olduğu durumlarda bile yaşanmaması gereken bu tür olayların, özellikle Karadeniz bölgesinde yoğun olarak yaşandığına dikkat çeken turizmciler, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın konuyu araştırmasını, Cumhuriyet Savcılarının ise sorumlular hakkında yasal işlem başlatmasını istiyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha