Tema World için marka anlaşması tamamlandı

Tema World için marka anlaşması tamamlandı
23 Haziran 2023, 08:54
Mesa, Artaş, Kantur-Akdaş Adi Ortaklığında İstanbul'da Halkalı Atakent'te hayata geçirilen Tema İstanbul Projesinin, Tema World etabındaki otel bölümünde marka kullanımı için imzalar atıldı.

Mesa, Artaş, Kantur-Akdaş Adi Ortaklığında İstanbul'da Halkalı Atakent'te hayata geçirilen Tema İstanbul Projesinin, Tema World etabındaki otel bölümünde dünyaca ünlü Marriott International Grubu ile Marriott Executive Apartments marka kullanımı için imzalar atıldı.

208 odalı oteli Marriott işletecek

Toplamda 42 bin metrekare büyüklüğe sahip olacak olan otelde 208 oda yer alacak. Yurt içi ve yurt dışı ziyaretçilerin Premium konaklama deneyimini yaşayacağı Marriott Executive Apartments Hotel “Ev konforunda, standartların üzerinde” anlayışıyla misafirlerini ağırlayacak.

Tema World’ün içerisindeki Marriott Executive Apartments Hotel’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+2 Dubleks Penthouselar yer alacak. Merkezi noktadaki konumu ve sunduğu hizmetlerle öne çıkan otel, uzun süre konaklama formatında rezidans modeliyle hizmet verecek.

Tema World, 267 bin metrekarelik dev bir alanda hayata geçiriliyor. 2024 yılının bahar aylarında kapılarını açması planlanan ve sahip olduğu unsurlarla şehre nefes aldıracak olan Tema World’ün, İstanbul’da sosyal yaşama yeni bir boyut kazandırması bekleniyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha