Swissotel Büyük Efes, İzmir’in Genel Müdür Yardımcısı oldu

Swissotel Büyük Efes, İzmir’in Genel Müdür Yardımcısı oldu
17 Kasım 2023, 14:14
Pamela Tito, Swissotel Büyük Efes, İzmir’in yeni Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Pamela Tito, Swissotel Büyük Efes, İzmir’in yeni Genel Müdür Yardımcısı oldu. Swissotel Büyük Efes, İzmir’in yeni Genel Müdür Yardımcısı Pamela Tito, 4 Eylül itibariyle görevine başladı.

Accor Group çatısı altında faaliyet gösteren Swissotel Büyük Efes, İzmir yeni Genel Müdür Yardımcısı olarak Pamela Tito'yu bünyesine kattı. 4 Eylül tarihi itibariyle yeni görevine başlayan Tito, daha önce Swissotel Büyük Efes, İzmir'de Satış Direktörlüğü (2010-2013) ve Satış-Pazarlama Direktörlüğü (2013- 2016) gibi önemli pozisyonlarda görev yaptı.

Bölge Ticari Strateji Direktörü unvanıyla görev yaptığı Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul ve Mandarin Oriental, Bodrum'dan sonra tekrar Accor Group ailesine katılan Tito, kariyeri boyunca Mares Marmaris, Hilton İzmir ve Fairmont Bakü, Swissotel The Bosphorus Istanbul gibi uluslararası otel markalarında Satış ve Pazarlama Müdürü, Halkla İlişkiler Müdürü, Satış Direktörü ve Satış ve Pazarlama Direktörlüğü gibi önemli görevleri üstlendi.

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olan Tito, 30 yılı aşkın deneyimi ile Swissotel Büyük Efes, İzmir'deki yeni görevinde otelin büyüme ve başarı hedeflerine önemli katkılar sağlamaya hazırlanıyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha