Rusya'dan ilk kafileyi getirdi

Rusya'dan ilk kafileyi getirdi
08 Nisan 2021, 08:55
Rusya'dan Türkiye'ye en çok turist getiren tur operatörlerinden birinin girişimiyle Rus turist kafilesi, Mardin'e geldi.

Türkiye'ye, Rusya'dan en çok turist getiren tur operatörlerinden olan Pegas Touristik’in girişimiyle Mardin'e gelen Rus kafilesi, Kasimiye Medresesi'ni gezdi.

Rusya'dan Türkiye'ye en çok turist getiren tur operatörlerinden birinin girişimiyle Rus turist kafilesi, Mardin'e geldi. Uçakla Diyarbakır Havalimanı'na gelen Rus turistler ve seyahat acentelerinden ekibin Mardin'deki ilk gezi durağı, Kasimiye Medresesi oldu. Mardin’in son zamanlarda turizm alanında popülaritesinin çok yüksek olduğunu fark ettiklerini belirten Pegas Touristik Operasyon Müdürü Yeliz Bilgin Ezici, "Misafirlerin ilgisini çeken bir bölge ama şu ana kadar tur düzenlemediği için öncü olmak adına tur başlattık. Rusya’nın farklı şehirlerinden 8 acenteci ve 20 misafir bulunuyor. Acenteciler ilerleyen süreçlerde de haftalık programlarla gelmeye devam edecekler. Özellikle bölgeyi tanıtmak ve bölgedeki alanları hem fotoğraf hem de videolarla Rusya’da satışa açmak için Rusya’dan acentecileri getirmeye devam edeceğiz. İnanılmaz derecede pozitif sonuç aldık ve çok fazla paylaşımlar yapılıyor ve katlanacak artacak ve çok büyük operasyona adım atmış olacağız" dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha