Rus operatörlerin Dalaman ve Bodrum programları belli oldu

Rus operatörlerin Dalaman ve Bodrum programları belli oldu
27 Ocak 2024, 16:11
Rus tur operatörleri Türkiye'nin Ege kıyılarındaki tatil bölgelerine artan talebi dikkate alarak 2024 için uçuş programlarını genişletme kararı aldı.

Türkiye'nin Ege kıyılarına Rus turist ilgisi artıyor. Bodrum, Dalaman, Marmaris ve Fethiye'ye 2023'te gelen Rus turist sayısı 2022'ye göre yüzde 8.1 artarak toplam 391 bin 693 kişi oldu.

Tur operatörleri, 2024 yılında Marmaris, Fethiye/Ölüdeniz ve Bodrum'da bulunan tatil yerlerine olan talebin daha da artacağını öngörüyor. Operatörler Ege kıyılarına yönelik uçuş programlarını genişletme kararı aldı.

Anex Tour 2024'te Rusya'nın 7 şehrinden (Ekaterinburg, Kazan, Moskova, Novosibirsk, St. Petersburg, Sochi ve Tyumen) Dalaman'a, 8 şehirden (Ekaterinburg, Kazan, Moskova, Mineralnye Vody, Samara, St.) Bodrum'a uçacak.

PEGAS Touristik Dalaman'a 4 şehirden (Moskova, St. Petersburg, Yekaterinburg ve Kazan), 3 şehirden ise Bodrum'a (Kazan, Moskova, St. Petersburg) uçacak. Intourist, Rusya'nın 5 şehrinden Bodrum'a, 8 şehrinden Dalaman'a seferler başlattı.

Rus operatörlerin talepteki artışa göre Egeye uçuş düzenleyeceği şehir sayısını artırabileceği belirtiliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha