Rezervasyonları yüzde 630 artınca yaz tatillerini acil satışa çıkardı

Rezervasyonları yüzde 630 artınca yaz tatillerini acil satışa çıkardı
24 Şubat 2021, 10:48
İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın koronavirüs önlemlerini kaldırma planını açıklamasının ardından İngiliz hava yolu şirketi EasyJet hızla harekete geçti.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson'un önceki gün koronavirüs önlemlerini kaldırma planını açıklamasının ardından havayolu şirketi EasyJet bilet satışlarında yüzde 337, tatil paketi satışlarında ise yüzde 630 artış yaşandığını, en çok Ağustos, Temmuz ve Eylül aylarına talep olduğunu belirtmişti.

31 Ekim'e kadar olan tatil paketlerini ve 2022 biletlerini satışa çıkardı

Rezervasyonlarda ciddi yoğunluk yaşayan EasyJet, 31 Ekim'e kadar tatill ile 2022 uçuşları ve tatilleri satışa çıkardı. Havayolu, ileriye dönük talepten yararlanmak için her zamankinden daha fazla satış seçeneği olduğunu söyledi. EasyJet İngiltere ülke müdürü Ali Gayward şunları söyledi: “Başbakan'ın koronavirüsle ilgili normalleşme planını açıklaması Birleşik Krallık'taki pek çok müşterimiz için güven açısından çok ihtiyaç duyulan bir artış sağladı. Bizde bu yaz ve önümüzdeki ilkbaharda daha fazla uçuş ve tatil paketini satışa çıkardık. Daha fazla destinasyon seçeneğimiz var. Müşterilerimizin şimdiden bu diledikleri bölgeye tatil rezervasyonunu yapabilirler" dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha