20 Ekim 2018
E-Bültene Abone Ol!

Park Inn by Radisson, İstanbul Odayeri’nde açıldı!

Park Inn by Radisson, İstanbul Odayeri’nde açıldı!
14 Mayıs 2018, 14:12
Park Inn by Radisson, Istanbul Odayeri’nde konumlandırılan yeni otelinin açılışını duyurmaktan gurur duyuyor. Enerjik ambiyansı, kusursuz servis anlayışı ve kaliteli yemekleriyle ön plana çıkan Radisson Hotel Group’a ait Park Inn by Radisson, Türkiye’deki otel sayısını 20’ye çıkarırken, oda sayısını da 3.500’e yükseltmiş oluyor.

Radisson Hotel Group’un Ortadoğu, Türkiye ve Afrika bölgelerinin kıdemli Başkan Yardımcısı, Tim Cordon “Istanbul’da 12.otelimizi, tüm Türkiye genelinde de 20.otelimizi açıyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Yeni açılışımız ile birlikte bölgenin en büyük uluslararası otel grubu konumuna gelmiş bulunuyoruz. Avrupa’nın en büyük lüks otel grubu olan Radisson Blu’nun yanında yer alan Park Inn by Radisson’un büyümesinden gurur duyuyoruz. Yeni otelimiz, bu yıl içerisinde faliyete geçecek olan ve her yıl 200 milyon yolcuyu ağırlayacak olan İstanbul’un yeni havaalanına yakınlığı ile dikkat çekmekte” dedi.

Her yere ulaşım kolaylığı

Park Inn by Radisson, Istanbul’un Avrupa yakasının gelişmekte olan bir semti olan Odayeri’nde konumlandırıldı. Otel, yeni Uluslararası havaalanına sadece 10 dakika uzaklıktayken, Atatürk Uluslararası havalimanına da sadece 1 saatlik mesafede. Yeşilliklerle dolu bir alanda bulunan otel, modern rezidans alanlarına, İstanbul Golf Club ve Kemer Country Binicilik ve Spor kulübüne yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Doğa severlerin keyifle deneyimleyeceği otel, ayrıca Forestanbul doğa macera parkına ve Ayvad Bendi Milli parkına da kolayca ulaşılabilir mesafede.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha