Otelimizin camları bile kırılmadı, 2-3 aya kadar hizmet vermeye başlayacağız

Otelimizin camları bile kırılmadı, 2-3 aya kadar hizmet vermeye başlayacağız
14 Şubat 2023, 09:14
Hatay'da deprem yıkıldığı iddia edilen Grand Boğaziçi Otel'in Genel Müdürü Sebahattin Nacioğlu Turizm Ajansı'na konuştu. Nacioğlu depremde otellerinin camlarının bile kırılmadığını belirterek küçük çaplı bir çalışmadan sonra 2-3 ay içinde müşteri ağırlamaya başlayacaklarını söyledi.

Basına yansıyan bazı haberlerde Hatay'da depremde Grand Boğaziçi otelin de yıkıldığına dair iddialar yer almıştı. Grand Boğaziçi Otel Genel Müdürü Sebahattin Nacioğlu konuyla ilgili Turizm Ajansı'na açıklamalarda bulundu. Otellerinin depremde yıkıldığı haberlerinin doğru olmadığını belirten Nacioğlu otelde herhangi bir hasar oluşmadığını camların dahi kırılmadığını söyledi. Nacioğlu "Depremde sadece oluşan basınçtan kaynaklanan nedenle asansörün önündeki mermerler düşmüş onun haricinde kolonlar ve başka yerlerinde herhangi bir sıkıntı yok" dedi.

Küçük çaplı bakım yapıp 2-3 aya kadar otelimizi açacağız

Otel binasının deprem sonrasındaki sağlam halinin videosunu çekip paylaşan Nacioğlu oteli şu anda bile konaklamaya açabileceklerini belirterek "Ama biz bir bakım yapacağız. 7.6 gibi büyük şiddette bir depremden sonra bakım yapmamız son derece normal. Otelin gerekli bakımlarını yapıp 2-3 aya kadar müşteri ağırlamaya başlayacağız" diye konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha