Otelde yemeğe müşteriyi böyle getirdiler!

14 Haziran 2021, 11:52
Marmaris'teki butik otele müşteri taşıyan helikopter güneşlenenler ve denize girenlerin arasında korkutan bir iniş yaptı.

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki Kumlubük koyuna inen helikopter sahilde güneşlenenler ve denize girenler için tehlike yarattı.

Helikopterin İzmirli tekstil makinesi üreticisi iki işadamını taşıdığı öğrenildi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlara göre helikopterin bölgedeki bir butik otele bu şekilde misafir taşıdığı görüldü.

Otelin sosyal medya hesaplarından da helikopterin sahile indiği anlar paylaşıldı.

İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Kıdık tarafından paylaşılan görüntüler tepki çekti.

Kıdık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu helikopter Maris Otel’e yemek için müşteri getirmiş. 1. Acil durum olmadığı sürece plaja helikopter indirilmesi yasak. 2. Otellerin helikopter pisti olmalı" uyarısında bulundu.

Yorumlar
IŞIK
14 Haziran 2021, Pazartesi 10:14
Türkiye için gayet normal. Geçen yaz da Çeşmede çocuklarla denize girerken birden plajdan denizin içine resmen milletin havlularinin şemsiyelerin içinde Jipiyle geçerek, denizin içine jipi sokarak Jetski indirdiler. Hiç birsey yok muş gibi öfkeli ve şaşkın kalabalığın içinden pişkin pişkin geçip gittiler... O karad şikayete rağmen bölgeye hiç kimse gelmedi. Böyle olduğu sürece parası olanlar böyle görgüsüzce yaşamaya devam ederler.
F/O
14 Haziran 2021, Pazartesi 12:32
Normal bir ülkede, havacılık regülatörü.pilotun Lisansı askıya alır,gerek görürse (fiziksel psikolojik testler sonrası) iptal eder. Çok tehlikeli bir manevra olmuş. Aslında su sporlarını da birinin kontrol etmesi iyi olur. Orada da birini biçecekler.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha