Ortadoğu Holding'den Trabzon'a 29 milyon dolarlık otel!

Ortadoğu Holding'den Trabzon'a 29 milyon dolarlık otel!
13 Temmuz 2019, 10:44
İnşaat, turizm, enerji, sağlık, lojistik ve çevre teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren Ortadoğu Holding, turizmde hedef büyüttü.

Ortadoğu Holding İcra Kurulu Üyesi Nusret Kayhan Apaydın, 2020 yılı sonuna kadar turizm ve enerjiye 300 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını söyledi.

Bodrum, Fethiye ve Marmaris'e lüks otel

Ekonomist'ten Levent Gökmen Demirciler'e konuşan Apaydın,önümüzdeki dönemde planladıkları turizm yatırımlarını şöyle açıkladı: " Turizm alanında Türkiye’nin lüks konseptli aile oteli WOME Deluxe ile başarı yakaladık. Bu marka ile Trabzon’da hem şehir hem kıyı oteli olacak bir otelin hafriyat çalışmalarına başladık. 200 odalı bu otelimiz yaklaşık 29 milyon dolarlık yatırımla iki yıl sonra tamamlanacak. Orta vadede WOME Deluxe markası ile Fethiye, Marmaris ve Bodrum’da da oteller açıp zincirleşme planımız var. Markamızı yurtdışına açmamız için Fas ve İspanya’dan talepler var, onları da değerlendiriyoruz."

Yorumlar
Bülent Çimenli
13 Temmuz 2019, Cumartesi 10:20
Otel yapan her yatırımcıdan Allah Razı olsun. Hele ekonominin zorlandığı bu günlerde. Artık işletme aşamasında yeni ürünler ürünler bulmalıyız. Mesela Spor oteli, Sağlık oteli, Üçüncü Yaş oteli gibi.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha