Orta Avrupa uzmanı Mettravel GlobeMeets’te…

Orta Avrupa uzmanı Mettravel GlobeMeets’te…
08 Haziran 2024, 10:44
Orta Avrupa’nın ve Balkanların önde genel DMC’lerinden Mettravel, GlobeMeets’teki yerini aldı. Yüksek kalite hizmet ve rekabetçi fiyatlarıyla tanınan şirket, yeni ürünlerini GlobeMeets’te Türk seyahat acentalarına tanıtacak.

Macaristan, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Slovakya ve diğer Orta Avrupa ülkelerinde faaliyet gösteren Mettravel, bölgenin önde gelen DMC’leri arasında yer alıyor. Türk seyahat acentalarına kültürel geziler, kişiselleştirilmiş turlar, şehir turları, wellness tatilleri ve teşvik gezileri alanında hizmet veren Mettravel, konaklama, rehberlik, otobüs hizmetleri, restoran rezervasyonları ve transfer hizmetleri alanında güvenilir bir çözüm ortağıdır.

Türkiye seyahat endüstrisinin yakından tanıdığı Mettravel, yüksek kalitede hizmeti rekabetçi fiyatlarla sunmasıyla öne çıkıyor.

GlobeMeets 2024’teki yerini alan Mettravel, Orta Avrupa’nın zengin kültürel ve tarihi ürünlerinin hak ettiği şekilde turlarına yansıtmak isteyen seyahat acentaları ile bir araya gelmeyi hedefliyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha