METT Hotel & Beach Resort Bodrum ne zaman açılıyor?

METT Hotel & Beach Resort Bodrum ne zaman açılıyor?
02 Mart 2021, 08:08
Yeni otel zinciri dünya çapındaki ilk otelini Bodrum'da açıyor.

Dubai Merkezli Sunset Hospitality markası Mett Hotels & Resorts, dünya çapındaki ilk otelini, 2021 yılı ilkbahar döneminde Bodrum’da açıyor.

Açılış Mart'tan 1 Mayıs'a ertelendi

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, 21 Mart 2021 tarihinden itibaren gerçekleşecek konaklamalar için rezervasyon almaya başlamıştı. Ancak otelin 1 Mayıs'ta kapılarını açacağı belirtildi.

Pazarlama müdürü Sina Şentürk oldu

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un pazarlama müdürü olarak Sina Şentürk atandı. İngiltere’deki European Business School London’da uluslararası işletme eğitimi alan Sina Şentürk, iş yaşamına İsviçre Gastaad’da Le Grand Bellevue Hotel Gastaad’ta dijital pazarlama alanında görev alarak başladı. Üç yıl Maça Kızı’nda pazarlama müdürü olarak çalıştıktan sonra, kreatif pazarlama ve iletişim ajansı House of Sina’yı kuran Şentürk, son olarak pazarlama müdürü pozisyonunda Mett ailesine katıldı.

Şentürk, Mett Hotel & Beach Resort Bodrum’un açılış döneminde çevrim içi ve dışı tüm pazarlama faaliyetlerinden, yurtiçi ve yurtdışı iletişim stratejilerinden sorumlu olacak. Uluslararası bir ortamda yaşayan ve çalışan Şentürk, İngilizce, Almanca, Rusça ve Türkçe biliyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum

Otelin özenle dekore edilmiş 72 odası ve 33 süit, loft ve özel villası mevcut. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villalar da konukların hizmetinde. Otelde ayrıca retro stilde tasarlanmış açık bir sonsuzluk havuzu, kapalı havuz, kiralanabilen kabanalar, geleneksel Türk hamamı, mindfulness uygulamaları sunan MOI Spa ve RAISE Fitness & Wellness da bulunuyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, 1 Mayıs 2021 tarihinde kapılarını açacak.

Deniz kıyısı lokasyonlarda Akdenizli bir yaşam tarzı sunarak önde gelen bir resort markası olma vizyonu ile yola çıkan METT Hotels & Resorts’un Bodrum’dan kısa süre sonra hizmete girecek otellerinin yanı sıra; 2021’de Mikanos, Monako ve Toskana, sonrasında ise Marbella, Maratea, Dubai ve Sardunya’daki otellerini açacak.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha