METT Hotel & Beach Resort Bodrum ne zaman açılıyor?

METT Hotel & Beach Resort Bodrum ne zaman açılıyor?
14 Kasım 2020, 09:30
Sunset Hospitality bünyesindeki yeni otel zinciri dünya çapındaki ilk otelini Bodrum'da açıyor.

Sunset Hospitality markası Mett Hotels & Resorts, dünya çapındaki ilk otelini, 2021 yılı ilkbahar döneminde Bodrum’da açıyor.

METT Hotels & Resorts markasıyla dünyadaki ilk otellerini Bodrum’da açmaktan heyecan duyduklarını belirten Sunset Hospitality CEO’su Antonio Gonzalez, otelin açılışıyla ilgili şunları söyledi:

‘’Bodrum, yaşatmak istediğimiz Akdeniz hayatının tüm unsurlarını kucaklayan bir lokasyon; zarif, rahat, sosyal, davetkar ve daima insanı yenileyen bir yanı var. Diğer taraftan, uluslararası markaları ve kendine ait özel misafir kitlesi ile dünya çapında önde gelen bir tatil noktası. Bu nedenle Bodrum’un potansiyeline ve seyahat endüstrisinin gücüne inanıyor, önümüzdeki yıl yeniden keyifli bir yaz geçirmeyi bekliyoruz. Bodrum’a yepyeni ürünlerimizle değer katmaya odaklanarak, bu lokasyonda güvenle uzun vadeli bir yatırıma giriyoruz.’’

72 oda, 33 suit villa

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un zarif ve özenle dekore edilmiş 72 odası ve 33 süit, loft ve özel villası mevcut. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villalar da konukların hizmetinde. Otelde ayrıca, iki açık havuz, bir geleneksel Türk hamamı, MOI Spa ve RAISE Fitness & Wellness da bulunuyor.

21 Mart 2021'de açılıyor

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, 21 Mart 2021 tarihinden itibaren gerçekleşecek konaklamalar için rezervasyon almaya başladı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha