MaxserDMC GlobeMeets’te…

MaxserDMC GlobeMeets’te…
20 Mayıs 2024, 22:54
Balkanlar’ın önde gelen seyahat operatörlerinden MaxserDMC, GlobeMeets’te seyahat acentalarına bölgenin özel ürünlerini tanıtacak.

Balkan coğrafyasının önde gelen Seyahat operatörlerinden MaxserDMC, GlobeMeets’teki yerini aldı.

Turizmde tecrübeli bir ekip tarafından 2016 yılında kurulan MaxserDMC, Sırbistan, Bosnahersek, Makedonya, Arnavutluk, Kosova ve Karadağ’da sejour, incentive ve MICE gruplarına hizmet veriyor.

Sadece seyahat acentalarına hizmet veren MaxserDMC, faaliyet gösterdiği destinasyonlardaki havayolu şirketleri, oteller, restoranlar ve transfer firmaları ile yapmış olduğu yıllık kontratlar sayesinde kaliteli hizmeti avantajlı fiyatlarla sunabiliyor.

İstanbul’da bulunan merkez ofisi sayesinde seyahat acentaları için ulaşılabilir ve güvenilir bir iş ortağı olan MaxserDMC, Balkanlar’ın her köşesine ulaşan güçlü bir çözüm ortağı olarak öne çıkıyor.

Gülşen Çetiner: Balkanlar’ın gizli kalmış bölgelerini tanıtacağız

GlobeMeets’in Türk turizminin en önemli B2B etkinliklerinden biri olduğunu belirten MaxserDMC Genel Müdürü Gülşen Çetiner, organizasyonda sundukları hizmetleri anlatmanın yanında Balkanlar’ın gizli kalmış ürünlerini de seyahat acentalarına tanıtacaklarını söyledi.

Gülşen Çetiner

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha