Konya'ya 1400 yataklı otel yapacak

Konya'ya 1400 yataklı otel yapacak
26 Kasım 2022, 09:28
Konya'ya 1400 yataklık termal otel yatırımı geliyor.

Konya Seydişehir’e termal alanında yatırım yapmak isteyen ve bu bölgeden arsa temin eden Torkam Holding, 1400 yatak kapasiteli projelerinin startını verdi.

Torkam Holding İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli ve beraberindeki heyet, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı ziyaret ederek Seydişehir’e Termal Turizm alanında yatırım yapılacak bölgede incelemelerde bulundu.

İnşaat çalışmaları bahar aylarında başlayacak

Tutal, 82 bin 500 metrekarelik alanda hazırlanan projenin bahar aylarında çalışmalarına başlayacağını kaydetti.

Torkam Holding’in uluslararası alanda büyük projelere imza attığını belirten Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Torkam Holding İcra Kurulu Başkanımız Mahmut Dereli ve beraberindeki heyetle Seydişehir’imizin kalkınmasında yeni bir dönüm noktası olarak gördüğümüz termal alanında incelemelerde bulunduk. İçerisinde yüzme havuzları, çok amaçlı toplantı salonları, spor salonlarının yer alacağı tesisimiz Türkiye’nin en büyük otellerinden biri olacak ve Seydişehir’imiz Termal Turizmde İç Anadolu’nun yeni başkenti olacak. Bölge halkına da istihdam noktasından hizmet verecek olan tesisimizin şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha