ITM Intourmarket Fuarı zamanında yapılacak

ITM Intourmarket Fuarı zamanında yapılacak
03 Şubat 2021, 13:47
ITM Intourmarket 2021 Fuarıyla ilgili flaş bir açıklama geldi.

Moskova'da Expo Center'da 1-3 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak olan ITM Intourmarket 2021 Fuarının organizatör firması olan Expotour Firması'nın Fuarlar Direktörü Olga Khotochkina tarafından yapılan bildiride fuarın zamanında yapılacağı açıklandı.

Fuar Direktörü Olga Khotochkina tarafından yapılan açıklamada: " Bu sene 16.sını gerçekleştireceğimiz ITM Intourmarket Fuarımızın tarihini 1-3 Nisan olarak belirlemiştik. Rusya Hükümeti tarafından fuar gibi etkinliklerin yapılmasına izin verildiğini açıklayan bildiriden sonra nerdeyse tüm Rusya Federal Bölgeleri fuarımıza katılımlarını onayladı. Bizlerde planlandığımız gibi açılış için gerekli tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. ITM olarak katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliklerini sağlamak için, geçen sene olduğu gibi, tüm sağlık ve hijyen önlemleri alınmıştır. Geçen seneye ek olarak bu sene fuarımızda PCR Test noktası kurularak, ülke girişlerinde PCR testi olması şartı aranan ilgili ülke vatandaşı olan katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz için kolaylık sağlamayı düşündük. Sonuç olarak, ITM Intourmarket 2021 Fuarımız açıklandığı tarihte yapılacaktır. Fuarımız için gerekli bilgilere itmexpo.ru ve Türkçe olarak hazırlanan turkey.itmexpo.ru adreslerinden ulaşılabileceğini" söyledi.

Fuar Direktörü Olga Khotochkina ayrıca geçen sene Türkiye Direktörü olarak görev yapan Seralp Akın'ın, Ocak 2021 tarihinden itibaren Türkiye ve Orta Doğu Ülkeleri Koordinatörü olarak görevlendirildiğini de bildirdi.

Etiketler:ITM Moskova Fuarı
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha