İşte Marriott'un Türkiye'de açacağı oteller!

İşte Marriott'un Türkiye'de açacağı oteller!
17 Eylül 2021, 10:10
Marriott International, Türkiye’deki portföyünü büyütmeyi planladığını açıkladı.

Marriott International, 2022 sonuna kadar 10 otelin açılmasıyla Türkiye’deki portföyünü büyütmeyi planladığını açıkladı

Marriott International Türkiye’de kaç otel odasına çıkacak?

Yeni açılışlarla birlikte, şirketin Türkiye’deki portföyü 2022’nin sonuna kadar sekiz pazarda 7.000’den fazla odaya sahip 43 mülke ulaşacak.

Şirket, ayrıca Four Points by Sheraton markası altında yakın zamanda iki anlaşma imzaladı.

Hangi oteller açılacak?

Marriott International, Four Points by Sheraton ve Residence Inn by Marriott gibi markalarla büyümeye devam eden grup, bu yıl Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane ve 2022’de Four Points by Sheraton Elazığ’ı açacak.

Hangi markaları açılacak?

Uzun süreli konaklamalar için bu yıl Residence Inn by Marriott İstanbul Ataşehir’in açılması bekleniyor.

Orientbank Hotel İstanbul’un kısa süre önce açılışı Autograph Collection’ın ardından İstanbul’da iki yeni Autograph Collection oteli açılması planlanıyor: The Burdock, Autograph Collection 2021’de ve Orient Occident Hotel, Autograph Collection 2022’de.

Delta Hotels by Marriott, 2019 yılında Delta Hotels by Marriott İstanbul Haliç açıldı. Markanın 2021 yılı sonunda Delta Hotels by Marriott İstanbul Levent’i açması bekleniyor.

Sheraton İstanbul City Center ve Sheraton İstanbul Levent’in son açılışlarının ardından marka 2022’de Sheraton İstanbul Esenyurt’u açacak.

Şirketin amiral gemisi markası Marriott Hotels, İzmir Marriott Hotel’in açılışıyla Türkiye’deki portföyünü daha da büyütmeye devam ediyor.

2022 yılında şirketin The Ritz-Carlton Residences, İstanbul ve The Residences at Sheraton İstanbul Esenyurt’u açması bekleniyor.(Turizmdatabank)

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha