İstanbul'un yeni lüks oteli kapılarını açıyor

İstanbul'un yeni lüks oteli kapılarını açıyor
29 Haziran 2022, 08:55
Dünya otelcilik devi İstanbul'da bir otel daha açıyor.

Radisson Otel Grubu, İstanbul’un sanat, kültür ve eğlence merkezi olarak bilinen, her daim canlı ve hareketli Taksim Meydanı yakınında, Radisson Hotel İstanbul Harbiye’yi açıyor.

Radisson Hotel İstanbul Harbiye konforlu 90 oda ve süitleri ile dikkat çekiyor. Otelin lüks ve ayrıcalıklı odaları, ışıltılı Boğaz’a bakan, deniz manzaralı balkonlarıyla misafirlerine, şehir manzarasının yanı sıra rahatlatıcı bir tasarım ve modern imkanlar da sunuyor. Ücretsiz Wi-Fi, çalışma masaları, yağmur duş ve her odaya özel sıcaklık kontrolü, odaları vazgeçilmez hale getiren birkaç özellikten sadece bir kaçı. Atatürk Kültür Merkezi, Dolmabahçe Sarayı ve yakın tarihte hizmete giren Galataport İstanbul da dahil yakınlarındaki tarihi ve kültürel yerler, etkileyici kültür, sanat, alışveriş ve yeme-içme seçenekleri sunuyor.

Misafirler, otele çok yakın mesafede olan, canlı ve modern eğlence merkezi Taksim Meydanını keşfedip, çeşitli restoranlar, mağazalar, tüm yıl boyunca devam eden gösteriler, kutlamalar ve festivaller eşliğinde unutulmaz anlar yaşayacak. Taksim Meydanının sembollerinden olan ve yeniden düzenlenip hizmete alınan Atatürk Kültür Merkezi, İstanbul Operası, Tiyatro Salonu, Ulusal Kütüphane ve İstanbul’un sanat dünyasının kalbi olarak bilinen ve sanatseverlerin rüyalarını süsleyen AKM Galerisine ev sahipliği yapıyor. Otelden, Topkapı Sarayı Müzesi, Ayasofya ve her daim canlı Kapalı Çarşı gibi İstanbul’un en ikonik ve popüler kültür noktalarının birçoğuna ulaşım çok kolay. İstanbul’un en ünlü alışveriş caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi ise otele on dakikalık yürüme mesafesinde.

Radisson Otel Grubunun Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölge Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar otel açılışıyla ilgili şunları söyledi: İstanbul’un merkezinde yeni bir Radisson otelinin kapılarını açmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Ülkenin hem kültür, sanat ve eğlence hem de iş dünyası merkezi olan İstanbul’daki lider pozisyonumuzu daha ileri taşıma sürecine yürekten bağlıyız. 2023 itibariyle faaliyete geçmiş veya yapımı devam eden 50’den fazla otel ulaşmak gibi net bir amaç ortaya koyduk ve bu çerçevede büyümemize ivme kaybetmeksizin devam ediyoruz.

Radisson Hotel İstanbul Harbiye Genel Müdürü Vefa Çelik, açılışı şu sözlerle yorumladı: “Radisson Otel Grubuyla işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye, 2022’de 42 milyon turistin yanı sıra 35 milyar USD turizm geliri hedefliyor ve Radisson Otel Grubu, konuklarına unutulmayacak anlarla dolu çok çeşitli ve mükemmel bir deneyim yaşatabilecek muhteşem bir konumda. Konuklarımızın, eşi benzeri olmayan bu tarihi şehri bizimle birlikte keşfedeceklerine inanıyoruz.

Yorumlar
Suleyman turan
30 Haziran 2022, Perşembe 07:52
Öncelikle tebrik ediyorum böyle güzel eseri ülkemizin güzel şehri İstanbula kazandırdığını için belki yolumuz düşerse kalabiliriz hayırlı olsun bereketli kazançlar dliyorum
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha