Dinler'in Alanya'daki otelini kim aldı?

Dinler'in Alanya'daki otelini kim aldı?
18 Aralık 2019, 12:27
Kapadokya bölgesindeki otelleriyle bilinen Dinler Turizm, Antalya Alanya'daki 5 yıldızlı Dinler Hotels Antalya otelini sattı.

Dinler Grubu Antalya Alanya'daki 5 yıldızlı Dinler Hotels Alanya adlı oteli sattı. Dinler Turizm bünyesinde 1997 yılından bu yana hizmet veren otel Antalya merkezli Kırbıyık A.Ş'ye satıldı.

Kırbıyık'ın ilk otel yatırımı

Söz konusu yatırımın Kırbıyık A.Ş'nin turizmde ilk yatırımı olduğu öğrenildi. Otel 17 Aralık itibariyle Kırbıyık Grubuna devredildi. Yiyecek-içecek sektöründe yatırımlarıyla bilinen Kırbıyık, Antalya'daki fabrikasında şarap üretimi yapıyor.

'Kapadokya'ya yoğunlaşacağız'

Dinler Grubu'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Dinler Turizm Ticaret A.Ş. olarak bundan sonraki süreçte Kapadokya bölgesi ağırlıklı olmak üzere kültür turizmi destinasyonlarında yatırım yapıp, Türk Turizmi için çalışıp, istihdam yaratmaya devam edeceğiz. Kapadokya merkezli bir turizm şirketi olan Dinler Turizm Ticaret A.Ş. olarak 22 yıldır aralıksız olarak faaliyet gösterdiğimiz tesisimize bugüne kadar emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza, tur operatörlerimize, acentalarımıza, tedarikçilerimize ve Kargıcak halkı başta olmak üzere tüm Alanya halkına yürekten teşekkürü bir borç biliriz."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha