Didim Barut Collection ne zaman açılacak?

Didim Barut Collection ne zaman açılacak?
05 Kasım 2022, 08:55
Barut Hotels Ticari Direktörü Samuray Önen Didim’deki Barut Collection Otel'in ne zaman açılacağını açıkladı.

FVW Medien’in 50. kuruluş yıl dönümünde Almanya’dan gelen turizmciler, 3-4 Kasım tarihlerinde FVW TravelTalk Kongresi’nde buluştu.

Lara Barut Collection Alman turizmcileri ağırladı

İlk kez Almanya dışında bir destinasyonda gerçekleştirilen kongrenin ikinci akşamına Lara Barut Collection ev sahipliği yaptı. Geceye 300 turizm profesyoneli katıldı.

Almanya’nın önde gelen turizm medya gruplarından FVW Medien tarafından her yıl düzenlenen FVW TravelTalk Kongresi, bu yıl ilk kez Almanya dışında bir destinasyonda gerçekleştirildi. Organizasyonun ikinci akşamına Lara Barut Collection ev sahipliği yaptı.

Samuray Önen: Didim Barut Collection 2024'te açılacak

Ev sahibi Lara Barut Collection adına konuşma yapan Barut Hotels Ticari Direktörü Samuray Önen, konuşmasında Lara Barut Collection’ın büyük dönüşümü, ekim ayında açılışı yapılan Bayou Villas ve Arum Barut Collection’ın kış sezonunda odalarına yönelik gerçekleştireceği büyük renovasyon hakkında turizm profesyonellerini bilgilendirdi. Konuşmasında grubun yenilikleri ve yatırımlarını vurgulayan Önen “Siz değerli turizm profesyonellerini Antalya’da Lara Barut Collection’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yılki kongrenin özel bir anlamı var, FVW Medien’in 50. kuruluş yıl dönümü. Barut Hotels olarak FVW’nin 50. yılını kutluyor, başarılarla dolu nice yıllar diliyoruz. Biz de 50 yılı geride bırakmış bir markayız. Bildiğiniz gibi her yıl yeni projelerimiz ve yatırımlarımızla kendimizi yeniliyoruz’’ dedi. Sözlerine grubun yeni yatırımlarının Didim’de hayata geçirileceğini belirterek devam eden Önen ‘‘2024 yılında Didim’de Barut Collection konseptli otelimize kavuşacağız. Önümüzdeki yıllara bizi taşıyacak bu projelerin yanı sıra yeni nesiller için sürdürülebilirliğe büyük önem veriyoruz. Türkiye’de Akdeniz Bölgesi’nin ilk Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikalı otellerine sahibiz, otellerimiz yeşil enerji kullanmayı sürdürecek’’ dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha