Cratos otel, yangının sebebini açıkladı

Cratos otel, yangının sebebini açıkladı
20 Eylül 2018, 12:48
KKTC'nin en turistik gözde popüler otellerinden biri olan Cratos Premium Hotel'in plajında bulunan bungalow evlerde dün akşam yangın çıktı. Plajı alev topuna dönüştüren yangın itfaiyenin müdahalesiyle 1 saatte kontrol altına alındı. Otel yönetimi yangının çıkış sebebiyle ilgili açıklama yaptı.

KKTC'nin en turistik gözde popüler otellerinden biri olan Cratos Premium Hotel'in plajında bulunan bungalow evlerde dün saat 19.30 sıralarında yangın çıktı. Yangın sırasında evlerde bulunan ve eğlence mekanında akşam yemeğinde olan müşteriler hızla olay yerinden uzaklaştırıldı. Kısa sürede yayılan plajı alev topuna dönüştüren yangına, ihbar üzerine olay yerine gelen Girne İtfaiye ekibi müdahale etti. İtfaiyenin müdahalesiyle yangın 1 saatte kontrol altına alındı. Yangında ölen ya da yaralanan olmadı. Dumandan etkilenen bir kişi hastaneye kaldırıldı.

Yangın elektrik aksamından çıktı

Yangınla ilgili otel yönetiminden şu açıklama yapıldı. "19 Eylül 2019 saat 19.30 sularında kurumumuz bünyesinde işletilmekte olan Coco Bongo adasında elektrik şebekesi kaynaklı çıkan yangın, itfaiyemiz ve çalışanlarımızın başarılı operasyonu sayesinde kısa sürede söndürülmüştür. Herhangi bir can kaybı veya yaralanma yoktur. Geçmiş olsun dileklerini ileten ve bizi unutmayan tüm herkese teşekkür ediyoruz. Her zaman adada ilkleri gerçekleştiren Cratos Premium olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha