Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards ödülleri sahiplerini buldu

Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards ödülleri sahiplerini buldu
01 Aralık 2021, 08:30
OTI Holding bünyesinde bulunan Coral Travel tarafından her yıl dağıtılan Starway Tourism Awards, törenle sahiplerine verildi.

Türkiye’nin dört bir yanından başarılı seyahat acenteleri, bu yıl 15’incisi gerçekleştirilen ödül törenine katılmak için, 21-24 Kasım 2021 tarihleri arasında Aska Lara Hotels & Spa Hotel’de bir araya geldi.

“Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2021”e katılmak için Türkiye’nin dört bir yanından başarılı seyahat acenteleri, 21-24 Kasım 2021 tarihleri arasında Aska Lara Hotels & Spa Hotel’de bir araya geldi.

Türkiye’nin en iyi acentelerinin katılımlarıyla gerçekleşen organizasyonda, acentelere yıl boyunca göstermiş oldukları başarılı performansları nedeniyle 'Best' ve 'Perfect' kategorilerinde ödülleri takdim edildi.

Diyarbakır’dan Baturay Turizm, '2021’in En Başarılı Yetkili Satış Ofisi' seçilirken, 'Yetkili Satış Acenteliği' kategorisinde Bursa’daki 4 ayrı satış ofisiyle Aladağ Turizm, Starway büyük ödüllerini almaya hak kazandılar.

'Sistem Acentesi' olarak Starway büyük ödülü de, yine Bursa’dan üst üste 3. kez Mozzo Travel’ın oldu. Başarılı seyahat acentelerine plaket ve ödülleri, Coral Travel Türkiye Genel Müdürü Mehmet Kamçı tarafından takdim edildi.

Organizasyon kapsamında davetli acenteler, Perge & Aspendos ve Myra Kekova Turları’na katılma imkanı buldular. Programın seyahat acenteleri yöneticileri ile birlikte gerçekleştirilen toplantı bölümünde, 2020 ve 2021 yıllarının değerlendirmeleri yapılırken, 2022 yılı hedefleri üzerine görüşler paylaşıldı.

Türkiye’nin farklı coğrafyalarından Antalya’ya gelen seyahat acenteleri, Coral Travel Türkiye yöneticileri ile bölüm bazlı birebir work shop çalışmaları da yaparak, her il ve acente özelinde işbirliğini arttırmaya yönelik görüşmelerde bulundular.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha