Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2022 sahiplerini buldu

Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2022 sahiplerini buldu
01 Kasım 2022, 10:00
Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2022” Kıbrıs’ta, Limak Cyprus Deluxe Hotel’inde 100’ün üzerinde acentecinin katılımıyla gerçekleşti.

Coral Travel Türkiye’nin en iyi acentelerinin katılımlarıyla gerçekleşen organizasyonda yıl boyunca göstermiş oldukları başarılı performansları nedeniyle Best ve Perfect kategorilerinde ödülleri verildi.

Starway Tourism Awards Büyük Ödül kategorisinde, Perfect acenteler arasından Bursa’dan Aladağ Turizm “En Başarılı Yetkili Satış Acentesi”, Diyarbakır’dan Baturay Turizm “En Başarılı Satış Ofisi” ve yine Bursa’dan Mozzo Travel “En Başarılı Sistem Satış Acentesi” kategorilerinde ödüllendirildiler.

2022 sezonunun değerlendirmesi ve 2023 hedeflerinin acentelerle paylaşıldığı toplantı gününde ise, misafir memnuniyetine katkıları sebebiyle Ankara’dan River Bovey Turizm, Kocaeli’nden Tur Index Turizm ve Hatay’dan Titus Turizm’e plaketleri verildi.

Acente yetkililerinin Coral Travel Türkiye bölüm yöneticileri ile birebir görüşme fırsatı bulduğu work shop toplantılarında da 2023 sezonuna yönelik çalışmalar yapıldı. Programda acente yetkililerine kısa bir süre önce ziyarete açılan “Kapalı Maraş Bölgesi Turu” da organize edildi.

Etkinliğin son gün akşamında düzenlenen konser organizasyonuyla da Coral Travel Türkiye acenteleri 2022 sezonunun yorgunluğunu attı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha