Rota

Coral Travel kış programını açıkladı

Coral Travel kış programını açıkladı
26 Ekim 2020, 09:11
Rus Tur Operatörü Coral Travel 2020/21 kış sezonu programını açıkladı.

Coral Travel Rusya'dan kış sezonu programını açıkladı. Coral Travel ve Sunmar'ın kış programlarının tanıtımı, 23 Ekim'de Rixos Premium Belek'te açıklandı. Coral Travel Ticari Direktörü Ercüment Yunalan'ın açıkladığı bilgilere göre Coral Travel, kış sezonunda farklı uçuş programlarıyla 6 ana yöne odaklanacak.

10 Rus şehrinden Antalya'ya charter tur

Coral Travel, kış uçuş programında Kasım ayından itibaren Rusya'nın 10 şehrinden Antalya'ya charter uçuşlar planlıyor. Bu şehirler şöyle: Moskova, St.Petersburg, Kaliningrad, Kazan, Yekaterinburg, Novosibirsk, Rostov-on-Don, Samara, Perm, Ufa .

Şirketin kış döneminde Antalya'da sunduğu otel yelpazesi içinde çok sayıda ısıtmalı havuzlu 5 yıldızlı Deluxe otel bulunuyor.

Uludağ ve Kartalkaya ilk kez rotada

Coral Travel kış döneminde Türkiye'deki kayak merkezlerine Rusya'dan charter uçuşlar gerçekleştirecek. Royal Flight havayoluna ait uçaklarla Kayseri Erciyes, Erzurum Palandöken'in yanı sıra bu yıl ilk kez Türkiye'nin batısındaki kayak merkezleri Uludağ ve Kartalkaya'ya charter turlar düzenlenecek. Bu yıl ilk kez, Moskova'dan Royal Flight uçuşlarına dayalı olarak İstanbul'a Coral Travel charter uçuş programı uygulanıyor. Bu uçuşlar 25 Aralık'tan 2021'in bahar aylarına kadar devam edecek.

Coral Travel, charter programı kapsamında İstanbul'da 400'den fazla otel seçeneği sunuyor.

Etiketler:Coral Travel
Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha