Conrad İstanbul Bosphorus Türkiye’nin en iyi oteli seçildi

Conrad İstanbul Bosphorus Türkiye’nin en iyi oteli seçildi
06 Eylül 2016, 16:45
Conrad İstanbul Bosphorus, dünya çapındaki seyahat ve turizm profesyonellerinin oylarıyla belirlenen 2016 Dünya Seyahat Ödülleri tarafından “Türkiye’nin En İyi Oteli” ödülünün sahibi oldu.

Turizm ve otelcilik sektörünün küresel çapta en prestijli ödüllerinden biri olan Dünya Seyahat Ödülleri (World Travel Awards/WTA), 4 Eylül Pazar Günü İtalya-Sardinya’da düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

Bu yıl 23.’sünün düzenlediği ve milyonlarca seyahat severin kullandığı oylarla belirlenen organizasyonda Conrad İstanbul Bosphorus, “Türkiye’nin En İyi Oteli” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin en iyi oteli ödülünü alan Conrad İstanbul Bosphorus’un Genel Müdürü Andreas Jersabeck; “Hilton Worldwide markasının Türkiye’de lüks segmentte hizmet veren tek oteli olan Conrad İstanbul Bosphorus olarak bu ödüle layık görülmekten gurur duyuyoruz. Bu ödül misafirlerine en mükemmel deneyimi sunmak için çalışan Conrad İstanbul Bosphorus ekibinin olağanüstü emeklerinin kanıtıdır” dedi.

Conrad İstanbul Bosphorus, Dünya Seyahat Ödülleri’nde 2004, 2005 ve 2006 yıllarında “Avrupa’nın En İyi İş Oteli”, 2009’da ‘Türkiye’nin En İyi İş Oteli’, 2013, 2014 ve 2015’te ‘Türkiye’nin En İyi Konferans Oteli’ ve yine 2015’te ‘Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli’ seçilmişti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha