Rota

Concorde De Luxe Resort bu sertifikayı alan ilk otel oldu

Concorde De Luxe Resort bu sertifikayı alan ilk otel oldu
14 Eylül 2020, 20:58
Concorde De Luxe Resort, otel turizmcilik eğitim ve değerlendirme platformlarından Preverisk Group tarafından Covid 19 Sağlık ve Hijyen denetimi kapsamında Türkiye’de sertifikayı almaya hak kazanan ilk konaklama tesisi oldu.

Antalya’nın doğal güzellikleri ve mavi bayraklı plajlarıyla ünlü Lara bölgesinde hizmet veren Concorde De Luxe Resort, misafirlerine yaşattığı eşsiz deneyimin yanı sıra konfor ve güvenlik odaklı hizmet yaklaşımıyla uluslararası platformda bir kez daha önde gelen otellerin arasına girmeyi başardı. Otel, turizm sektörü için danışmanlık, eğitim ve denetim hizmeti veren Preverisk Group tarafından yapılan değerlendirme neticesinde Covid 19 Sağlık ve Hijyen Sertifikası'nı Türkiye’de almaya hak kazanan ilk tesis oldu.

18 ülkede faaliyet gösteren Preverisk Group, Concorde De Luxe Resort’u, misafir güvenliği, gıda güvenliği, sağlık, hijyen ve risk yönetimi konularında aylık periyodik olarak gerçekleştirdiği denetimler sonucunda, 2019 yılında Antalya’nın En İyisi olarak da ödüllendirmişti.

Preverisk Güvenli Otel ve Preverisk Başarı sertifikalarının sahibi olan Concorde De Luxe Resort, aldığı önlemler ile sağlık,hijyen ,misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha