Bodrum’da sezon devam ediyor

 Bodrum’da sezon devam ediyor
21 Ekim 2023, 09:36
Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Ömer Faruk Dengiz, Bodrum’da sezonun halen bitmediğini söyledi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yazdan kalma günler yaşanıyor. Sarı yazın gelmesiyle birlikte Bodrum’da az sayıda yerli yabancı turist ve vatandaşlar denize girerek güneşin keyfini doyasıya çıkardı.

Ekim Ayı’nın ortalarına gelmesine rağmen Bodrum’da sıcak hava etkili oluyor. Gündüzleri 32’ye çıkan hava sıcaklığıyla birlikte Bodrum’a gelen az sayıda yerli yabancı turist ve vatandaşlar; Kumbahçe, Paşatarlası, Bitez, Ortakent, Gümbet sahillerinde denize girerek güneşin kumun sahilin tadını çıkardı. Sahildeki işletmeler ise vatandaşlarla doldu taştı. Birçok sahilde kitap okuyan, güneşlenen vatandaşlar ve denize girenler dikkatlerden kaçmadı.

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Ömer Faruk Dengiz, Bodrum’da sezonun halen bitmediğini belirterek, “Sarı yaz bizim için en uygun bütçeye göre seyahat edenler için güzel bir fırsat olarak değerlendirilir. Mayıs ve ekim ayı her bütçeye hitap edebileceği bir dönemdir. Uygun bütçelerle otellerde rezervasyon yapılmaktadır. İç pazar biraz daha zayıf bunun nedeni ise okulların açılasıdır. Buna rağmen özellikle cuma günleri ve hafta sonları iç hat uçuşlarında yer bulunmuyor. Sezon bizim için bitmedi” dedi.

Yorumlar
Agah hancıoğlu
23 Ekim 2023, Pazartesi 06:14
Su yok hepsi bu kadar
Semiha Karademir
22 Ekim 2023, Pazar 09:24
Sezon bitti canım. Pastırma sıcakları var birkaç gün. Artık güney egede in cin top oynuyor. Yağışlar da başlıyor bu arada.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha