Bekar Rus kadınların Türkiye’ye seyahatini yasaklayalım!

Bekar Rus kadınların Türkiye’ye seyahatini yasaklayalım!
18 Ekim 2021, 08:48
Rusya Devlet Duması’nda iktidardaki Birleşik Rusya Partisi’nin St. Petersburg Milletvekili Vitaly Milonov garip bir çağrıda bulundu.

Rusya Devlet Duması’nda iktidardaki Birleşik Rusya Partisi’nin St. Petersburg Milletvekili Vitaly Milonov, “Govorit Moskva” radyosunda yaptığı konuşmada, evli olmayan Rus kadınlarının Türkiye’ye tatile gitmemesi gerektiğini söyledi.

Türk erkekleri yalnız kadınları alkolle sarhoş etmeye çalışıyormuş

Yerel Türk erkeklerinin yalnız kadınları alkolle sarhoş etmeye çalışarak kullanmalarıyla ünlendiklerini belirten Milonov, “Çoğu zaman, birçok Rus kadını kendilerini baştan çıkaran Türk erkeklerine yenik düşerek kullanıldığını anlamıyor. Büyük aşktan sonra doğan çocuk, bu Türk paşasının malı oluyor. Anne ise tüm haklarından mahrum ediliyor” diye konuştu.

Milletvekili, bu tür aşk hikayeleri hakkında birçok şikayet aldıklarına işaret ederken, evli olmayan Rus kadınların Türkiye‘ye seyahat etmesinin yasaklanması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Duma’da ilginç önerileriyle sürekli gündeme gelen Milonov, daha önce kredi tahsilatı faaliyetlerinde bulunan Rusların emekli maaşlarından mahrum bırakılmasını önermişti.

“Yaşlıları ve anneleri arayarak para istemek ve onları tehdit etmek için tam bir soysuz ve alçak olmak gerekir”diyen Milonov, bu alanda çalışanların Rus vatandaşlığından çıkarılması gerektiğini vurgulamıştı.

Yorumlar
Mehin
19 Ekim 2021, Salı 11:16
Rus bayanlar içmeden sarhoş.:)) SiZ kadinlariniza sahib cikamiyorsunuz, calismiyirsunuz kadin hem evde hem isde calisiyor ustelik kazandigi parayi dövub elinden aliyorsinuz. Gelib Turkiyede gun goruyorlar sizin minnetiniz olsun
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha