Avusturya vatandaşı İstanbul'da otel odasında ölü bulundu

Avusturya vatandaşı İstanbul'da otel odasında ölü bulundu
28 Kasım 2023, 08:13
İstanbul’a 5 gün önce gelen Avusturya vatandaşı Basel Malak Gırgıs odasında ölü bulundu.

Diş tedavisi için ülkemize geldiği belirtilen Gırgıs’ın kayıtlara "şüpheli" olarak geçen ölümüyle ilgili araştırma sürüyor.

Sözcü'den Habip Atam'ın haberine göre Avusturya vatandaşı Basel Malak Gırgıs, 22 Kasım'da Türkiye’ye geldi. Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi'nde bir otele yerleşen Gırgıs, iddiaya göre önceki gün diş muayenesi için özel bir hastaneye gitti, daha sonra otele döndü.

Dün otelden ayrılması gereken Gırgıs'ın dışarı çıkmaması üzerine otel görevlileri odanın kapısına çaldı ancak açan olmadı. Bunun üzerine kapıyı açan görevliler içeri girdi.

Otel görevlileri, 55 yaşındaki Basel Malak Gırgıs'ı hareketsiz yatarken buldu. Hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine giden sağlık ekipleri Avusturya vatandaşının öldüğünü belirledi. Polis ekiplerince yapılan incelemede, Gırgıs'ın vücudunda herhangi bir kesici ya da delici yara izine rastlanmadı.

Cesedi Adli Tıp Kurumu Morguna götürülen Gırgıs'ın ölümünün kayıtlara “Şüpheli” olarak geçtiği, olayla ilgili araştırmanın sürdüğü öğrenildi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha