Antalya ve İzmir'den Mardin'e uçacak

Antalya ve İzmir'den Mardin'e uçacak
08 Ekim 2021, 13:18
Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 2022 kış sezonunda iç hat uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 2022 kış sezonunda iç hat uçuş ağını genişletmeye devam ederken, bu kış hem Antalya hem de İzmir'den Mardin uçuşlarına başlayacak.

SunExpress, sahip olduğu tarihi ve kültürel varlıkları ile Türkiye'nin en popüler turizm destinasyonlarından biri haline gelen Mardin'e ocak ayı ortasından itibaren Antalya'dan haftada iki, İzmir'den de haftada üç kez karşılıklı sefer sunacak.

Antalya ve İzmir'i hem iç hatlarda hem dış hatlarda direkt seferlerle en fazla noktaya bağlayan SunExpress, tarih boyunca pek çok medeniyete ve kültüre ev sahipliği yapan Mardin'e 14 Ocak 2022 itibarıyla Antalya'dan haftada iki kez, Cuma ve Pazar günleri, 15 Ocak itibarıyla İzmir'den haftada üç kez, Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri uçuş düzenleyecek.

Yorumlar
Yusuf sakin
09 Ekim 2021, Cumartesi 07:42
Mükemmel olur antalyada ikamet eden bir Mardinli olarak mwmleketime gitmek için ya diyarbakır ya ankara yada İstanbul dan aktarmali gidiyorduk ....emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha