Antalya’da Hop On Hop Off hattı ihalesi yapılacak

Antalya’da Hop On Hop Off hattı ihalesi yapılacak
17 Kasım 2023, 08:27
Antalya’da yerli ve yabancı turistlere yönelik planlanan ve Kundu – Sarısu arasında çalışması planlanan “Hop On Hop Off” hattının ihalesi bugün resmi gazetede yayınlandı.

Antalya’da Kundu - Sarısu arasında turisteler yönelik hizmet verecek Panoramik İndi Bindi (Hop On Hop Off hattı için ihale duyurusu yayınlandı. İhalenin içeriği: Hattın 24 Saat geçerli olacak günlük bilet ücretleri bedeli ile Kentin önemli turistik noktalarındaki bilet satış merkezleri ve duraklarının idarenin uygun gördüğü standartlarda imalat ve montajının yapım işi ile yolcuların inip binebildiği ve belirlenmiş süre içerisinde ekstra bir ücret ödemeden istenilen durakta tekrar otobüse binebildiği, belli bir rota halinde sürekli rotasyon yapan yabancı ve yerli turistlere yönelik taşımacılık hizmetinin, başlangıçta teknik şartnamede özellikleri belirtilen, yaşları 2 yılı geçmemek üzere minimum 2 adet araç ile en fazla 5 yaşında 1 adet yedek araçla(Otobüs), 10 (On) yıl süreyle artırıma esas yıllık brüt cironun en az %8+KDV muhammen bedel üzerinden işletilmesi işinden oluşuyor.

İhaleye katılımı için geçici teminat 898.112 TL olarak belirlendi. Şartname bedeli 1.000,00-TL olup, Antalya Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası (Yüksekalan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No: 20) veznelerine yatırılarak, makbuz ile birlikte Kent Tarihi ve Tanıtımı Daire Başkanlığından mesai saatleri içinde temin edilebilir.

Yorumlar
.
21 Kasım 2023, Salı 06:33
Önce normal otobüs hatlarını düzeltin ve Konyaaltı-Lara arasına metro yapın.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha