Amerika’daki iş ortağınız: LaranazUSA

Amerika’daki iş ortağınız: LaranazUSA
13 Haziran 2024, 14:14
Seyahat acentalarının Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çözüm ortağı LaranazUSA, GlobeMeets B2B Networking Event’teki yerini aldı. Şirket yetkilileri, ürün ve hizmetlerini tanıtıp yeni iş birliği anlaşmalarını imzalamak için 12-13 Eylül 2024 tarihinde İstanbul’a gelecek.

Türk seyahat acentalarının Amerika Birleşik Devletleri’ndeki profesyonel çözüm ortağı LaranazUSA, GlobeMeets B2B Networking Event’teki yerini aldı. Ağırlıklı olarak Türkiye, Almanya, Mısır, Fransa ve Cezayir pazarlarına hizmet veren şirketin yetkilileri, ürünlerini tanıtmak ve yeni iş birliklerine imza atmak için 12-13 Eylül 2024 tarihlerinde İstanbul’da olacak.

15 yıllık tecrübe

Temelleri 2008 yılında Amerika’da bir gurup turizm profesyoneli tarafından atılan LaranazUSA, seyahat acentalarının MICE ve incentive operasyonlarından kişiye özel tasarlanmış seyahat organizasyonlarına kadar her türlü ihtiyacına çözüm sunabilen bir şirket.

Amerika Birleşik Devletleri’nde iki Avrupa’da ise bir ofisi bulunan LaranazUSA, konaklamadan transfer ve rehberlik hizmetlerine kadar birçok kalemde sunduğu rekabetçi fiyatlarla öne çıkıyor.

Türkiye ve Almanya’dan garantili kalkışlı turlarıyla da sektöre hizmet veren şirket, global ölçekte satış faaliyetleri TourtoAmerica (www.tourtoamerica.com) markasıyla yürütüyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha