Alman tur operatörlerinde yeni atamalar…

Alman tur operatörlerinde yeni atamalar…
28 Mart 2018, 15:13
Geçtiğimiz günlerde Almanya’nın önde gelen tur operatörleri ve cruise firmalarının üst düzey yönetim kademelerinde önemli atamalar gerçekleşti.

İlk olarak Almanya’nın önde gelen tur operatörlerinden DER Touristik; Nisan ayı itibariyle Sven Schikarsk’ın Kapasite ve Gelir Yönetimi Departmanı’nın müdürü olarak yeni görevine başlayacağını açıkladı. 43 yaşındaki Schikarsky, DER Touristik bünyesinde bulunan Dertour, ITS, Jahn Reisen, Meiers Weltreisen, ADAC Reisen ve Travelix alt markalarının kapasite planlamasından ve gelir yönetiminden sorumlu olacak. Schikarsky, 2015 yılından beri FTI Group bünyesinde tur operasyonlarından sorumlu müdür olarak görev alıyordu.

Bu atama sonrasında FTI Group’ta kapasite yönetiminden sorumlu şef olarak görev alan Christoph Merkel, firma bünyesinde yeni kurulan Ticaret ve Uçuş Planlaması Departmanı’ndan sorumlu müdür olarak görev alacak.

Diğer yandan Alltours bünyesinde Uçuş Tedarik Müdürü olarak görev alan Richard Brodrecht, FTI Group’a geçiş yapacak. Richard Brodrecht, FTI Group bünyesinde gelir ve gelirleri arttırmadan sorumlu yönetici olarak görev alacak.

Destinasyon yönetimi firması Meeting Point’te ise Okay Yıldırım, Ticari Direktör olarak göreve atandı. Yıldırım daha önce Anex Tour bünyesinde Türkiye ve Rusya’da çalışmalar yürütmüştü.

Bu atamaların yanı sıra Mart ayının başında Jörg Rudolph, cruise firması Costa Almanya’nın

Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevine getirilmişti.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha