Accor çalışanlarını ODDO giydirecek…

Accor çalışanlarını ODDO giydirecek…
16 Ekim 2023, 10:01
Otelcilik sektörünün önde gelen markalarının tercih ettiği ODDO, şimdi de dünyanın en büyük otel zinciri Accor ile el sıkıştı.

Türkiye’nin önde gelen otel markalarının tercihi olan ODDO, Accor Grubu’nun üniforma tedarikçisi oldu.

Üniforma Kendi özgün tanımıyla, “Bir markanın çalışanı, o markanın tüm vaatlerini gerçekleyeceğinin görsel bir kanıtıdır” mottosuyla yürüyen marka, verimli, mutlu, özgüveni ve özsaygısı yüksek bir çalışan profilini; “sahne” olarak tanımladığı iş dünyasına hazırlama hizmeti veriyor. Bu misyonla ilk olarak, çalışan giyiminin dar kapsamlı seçenek sınırlarını ortadan kaldıran ODDO, yüksek kumaş teknolojisi, moda standartlarını zorlayan bir tasarım hizmeti, zengin malzeme-renk kartelası ve yıllık 4 milyon parça üretim kapasitesiyle çok geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor.

ODDO, kurum kimliğine yakın değil uygun, var olan malzemeden değil, yeniden yaratılan özgün malzemelerden üretim yapan stilistleriyle, sektörde birçok saygın markanın moda paydaşı olmanın gururunu yaşıyor. Bugüne kadar; Rixos Kazakistan, Rixos Dubai, Rixos Mısır, Rixos Türkiye, Regnum, Arcanus Sorgun, Ramada, Wyndham, Emar Group Adress Dubai, Adress Mısır, Ted Okulları, Doğa, Okyanus, Sanko, Darüşşafaka Okulları, Loomis Security, Securitas, Coral, Oti Holding, IC Hotels, Gloria Hotels, Garanti, Total Energies, Hekteş Grup, Skytanking, Ovenon vb. birçok değerin kurumsal kimliğinin en özel parçalarını tamamlayan ODDO, küresel bir pazar lideri olan ACCOR Grubu’nun dünyayla iletişim kurduğu saygın yüzünü, profesyonellerini giydirecek olmanın gururunu yaşıyor.

ODDO Tekstil’den yapılan açıklamada: “Her biri sektöründe benzersiz özellikleriyle değerini ispat etmiş markaların, çalışan hanımefendi ve beyefendilerini giydirmek ve bu yükselişi daima performansımızın gözlenmesi sonucu sağlamak bizim için büyük mutluluk. Daha yeni sektörler, yeni hanımefendiler ve beyefendiler ve yeni ‘iş sahneleri’ için ‘Perde!’ diyebilmek umudu ve inancıyla başarımızda ortak olan tüm marka şahidi paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürler” denildi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha