400 apartman dairesiyle turizme girecekler

400 apartman dairesiyle turizme girecekler
26 Ocak 2023, 12:06
Paylaşım ekonomisinin her sektörün gündeminde olduğunu söyleyen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, 3 lokasyonda 400 ünitelik mobilyalı apartman dairesi işleteceklerini söyledi.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Ege Yapı, İstanbul ve İzmir’de 7 yeni projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. 7 proje için 7 milyar lira yatırım öngören şirket, devam eden projelerle toplamda 11 milyar liralık yatırıma imza atacak.

Şirketin projeleri arasında turizm yatırımları da bulunuyor. Şirketin turizm sektörüne yanelik yatırım perspektifi hakkında bilgi veren Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, İstanbul Beyoğlu Hasköy’deki projelerinin konut ve otelden oluştuğunu söyledi. 2024 yılına doğru planladıkları İzmir Dikili projesinin 100 dönümlük arazi üzerinde turizm tesisi konseptinde olacağını açıklayan Kabadayı, yine 100 bin metrekare arazide kuracakları Şile projesinin de otel ve villalardan oluşacağını açıkladı. Paylaşım ekonomisinin, neredeyse her sektörün gündemi haline gelmeye başladığını ifade eden İnanç Kabadayı, paylaşım ekonomisini destekleyen gayrimenkul projeleri The Superior Living hakkında şunları söyledi: “Ege Yapı olarak, değişen ve gelişen şehir ve iş hayatının ihtiyaçlarına uyumlu projeler geliştirmeye azami özen gösteriyoruz. Hem yatırımcısına zahmetsiz bir yatırım dönüşü sağlayan hem de konaklayanlar için ev konforunda otel hizmeti sunan markamız The Superior Living, işte bu motivasyonla ortaya çıktı. Bu yıl içinde de Kağıthane’de iki lokasyonda daha The Superior Living markası ile hizmet vereceğiz. 3 lokasyonda 400 ünitelik mobilyalı apartman dairesi işleteceğiz.”

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha