2022 rezervasyonlarını şimdiden dolduran oteller var

2022 rezervasyonlarını şimdiden dolduran oteller var
15 Aralık 2021, 12:58
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 2022 turizm sezonu ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, turizmcilerin 2022 yılından umutlu olduğunu belirterek, "Rezervasyonlar çok iyi durumda. Rusya, Ukrayna ve Baltık ülkeleri dışında Avrupa'dan da rezervasyonlar geliyor. Bu gelişmeler bizim için çok önemli. Tek pazara bağlı kalmıyoruz" dedi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 2022 turizm sezonu ile ilgili değerlendirmede bulundu. Turizmcilerle sürekli görüştüklerini belirten Belediye Başkanı Topaloğlu, turizmcilerin 2022 yılından umutlu olduğunu söyledi. Turizmcilerin iyi bir sezon geçireceklerine inandıklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, "Rezervasyonlar çok iyi durumda. Rusya, Ukrayna ve Baltık ülkeleri dışında Avrupa'dan da rezervasyonlar geliyor. Bu gelişmeler bizim için çok önemli. Tek pazara bağlı kalmıyoruz" diye konuştu.

Bazı otellerin 2022 sezonu rezervasyonlarının hepsini sattığını anlatan Topaloğlu, şunları söyledi:

"Bazı otellerin 2022 sezonunun tüm rezervasyonlarını yaptıklarını duyuyoruz. Her şey güzel olacak. 2019'daki verileri yakalayacağımıza turizmcilerle bende inanıyorum. Tatilcilerin Kemer'i tercih etmemeleri için bir neden yok. Kemer özel bir yer. Herkesi Kemer'e davet ediyorum" dedi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha