2. otelini Bursa'da açacak

2. otelini Bursa'da açacak
01 Aralık 2022, 09:47
Ömer Kumova İnşaat, turizmde büyümek için düğmeye bastı.

Prestijli konut projelerinde önemli bir yere sahip olan Ömer Kumova İnşaat, konut sektörünün yanı sıra turizmde de büyümek için harekete geçti.

İlk otelini bu yıl mayıs ayında Bodrum’da açan Ömer Kumova İnşaat, 5 yıllık projeksiyonda ikisi Bodrum biri Bursa’da olmak üzere 3 otel inşa etmeyi planlıyor.

Bursa'da 140 odalı otel yapacağız, Bodrum'da da yeni otel yapacağız

Ekonomim.com'dan Esra Özarfat'a değerlendirmelerde bulunan Ömer Kumova İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kumova “Rammos Hotel projemiz sadece 13 ayda tamamlanmış, güçlü bir ortaklığa sahip, doğru danışmanlarla çalışılmış olan bir ortak akıl projesidir. Mandalinci ailesi ile Ömer Kumova İnşaat olarak güzel bir birlikteliğe imza atmış olduğumuz bu güçlü projemizde hedefimiz önümüzdeki 2 yıl içinde bölgenin en güçlü müşteri memnuniyetine sahip, kaliteli ve nitelikli hizmet veren hoteli olabilmek” dedi. Bursa Nilüfer’de 2 bin 650 metrekarelik alanda 140 odalı bir Rammos Hotel daha yapmak için çalışmalara başladıklarını anlatan Ömer Kumova, “Konutta olduğu gibi turizmde de büyüme kararı alarak yatırımlarımızı bu yönde şekillendirmeye başladık. 5 yıllık projeksiyonda ikisi Bodrum’da biri Bursa’da olmak üzere 3 otel planladık” dedi. Kumova, Rammos Bodrum Hotel’de 148 oda bulunduğunu, bu yıl mayıs ayında faaliyete geçmesine rağmen yüzde 65 yabancı turist olmak üzere önemli bir doluluk oranı yakaladıklarını aktardı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha