Yoğun istek üzerine Ajda Pekkan Titanic Luxury Collection Bodrum sahnesinde!

Yoğun istek üzerine Ajda Pekkan Titanic Luxury Collection Bodrum sahnesinde!
21 Haziran 2023, 14:08
Sevdikleriniz ic¸in aradıgˆınız lu¨ksten c¸ok daha fazlasını sunan Titanic Luxury Collection Bodrum’da Ege’ye nazır muhteşem bir manzarada 28 Haziran Çarşamba akşamı sahne alacak Ajda Pekkan, yine müthiş bir sahne showu hazırlıyor.

Bodrum’un sakin deniziyle ünlü koyu Gu¨vercinlik’te Ege’nin turkuaz sularını kesintisiz bir manzarayla karşılayan, Bodrum’un mistik havasına hâkim odaları ve konforu ile misafirlerine eşsiz bir tatil vaadeden Titanic Luxury Collection Bodrum’da misafirlerin tatilineyinesüper star damga vuracak.

Maviliklere uzanan yes¸ilin, damagˆınızı s¸ımartan lezzetlerin ve sevdiklerinizin nes¸esini izlemenin keyfini c¸ıkaracağınız Titanic Luxury Collection Bodrum’da, hak ettigˆiniz lu¨ks tatili yaşamanın tam zamanı.

Deniz manzaralı, kendinizi daha özel hissedeceğiniz tamamen sedir ağacı ile döşenmiş havuza doğrudan erişimi olan swim-up, balkonunda jakuzisi olan exclusive swim-up odaları, tüm sevdiklerinizin bir arada olabilecegˆi genis¸ villaları tamamen konforunuz ic¸in ve sizi daha çok şımartmak için tasarlanmış, zevklerinize go¨re o¨zelles¸en hizmetler ile taçlanmış. Özel misafir asistanından çok seçenekli yastık menülerine, 24 saat açık mutfaktan tüm barlarda kolajen çaylarına, sahilde şezlonglara, içecek ve havlu servisine birçok yenilik bu yaz Titanic Luxury Collection Bodrum’da…

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha