Yiğit Sezgin: Türkiye'de 21 otel için görüşüyoruz

Yiğit Sezgin: Türkiye'de 21 otel için görüşüyoruz
14 Ekim 2021, 15:00
Accor Grubu’nun Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin Türkiye'deki çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

110 ülkede 5 bin 100’den fazla otel, resort ve rezidans markalarıyla hizmet veren Accor Grubu’nun Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin Dünya Gazetesi Yazarı Vahap Munyar'a değerlendirmelerde bulundu.

Görevini Dubai’deki bölge merkezinden yürüten Sezgin Accor'un Türkiye'ye dönelik planlarını paylaştı.

İstanbul, Bodrum, Bursa ve Kapadokya’da oteller işletmek üzere girişimlerinin olduğunu görüşmelerinin sürdüğünü belirten Sezgin, " Delano ve Swiss markalarımızla Uludağ’a giriyoruz. Swiss’i Çeşme, Antalya ve Kapadokya’da da konumlandıracağız. Bodrum’da da Raffles ve Delano planımız var. Türkiye’de 15 otel için imza attık, 20-21 kadar proje için de görüşüyoruz." diye konuştu.

Swissotel Uludağ ve Çeşme 2022 yazında açılacak

Accor Grubu Dünya Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin, Türkiye’de açılışı yakın olan yeni otellere işaret etti: Swissotel Uludağ, bu kış kapılarını açacak. Swissotel Çeşme otelimiz 2022 yazında hizmete girecek."

Türkiye'de 13 markamızla varız

Türkiye’deki mevcut durumlarıyla ilgili bilgilerde veren Sezgin, " Türkiye’de aralarında Swissotel, Novotel, Ibis, Mövenpick, Fairmont, MGallery, Mercure, Rixos gibi zincirlerin aralarında olduğu 13 markamızla varız. Toplam 54 oteli işletiyoruz. Türkiye’de ayrıca “operasyon ofisi”miz de bulunuyor." diye konuştu.

Yorumlar
Hacı ibo
15 Ekim 2021, Cuma 01:02
Eyvah eyvah her oteli siz mi alacaksiniz bu kadar çok parayı öbür tarafta swis otel açın oraya varınca kaldığınız yerden devam edersiniz neyin kafası bu arkadaş anlamadım ben birazda başkaları yapsın neolurki
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha