Yerli zincir 24. otelini açtı

Yerli zincir 24. otelini açtı
15 Haziran 2023, 10:53
Türkiye’nin önde gelen yerli konaklama zinciri Anemon Hotels 24. otelinin resmi açılışını yaptı.

Türkiye’nin önde gelen yerli konaklama zinciri Anemon Hotels, yeni tesisi Anemon Grand Mardin Otel’inin açılışını yaptı. Anemon Grand Mardin Otel açıldı.

5 yıldızlı, 120 odalı

5 yıldızlı Anemon Grand Mardin Otel, 120 oda, spa & fitness merkezi, dört adet toplantı salonuna sahip.

Akçura: Konaklama sektörüne değer katıyoruz

Anemon Otelleri İcra Kurulu Başkanı Oğuz Akçura açılışta yaptığı açıklamada, “Anemon Grand Mardin Otel’i hizmete açmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu girişimimiz, Türkiye’deki konaklama sektörüne değer katma hedefimizin bir parçasıdır. Türk misafirperverliğinin sıcaklığını tecrübemizle birleştirerek, değerli misafirlerimize unutulmaz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Otel zinciri olarak, ülkemizin büyümesine yatırım yapmaya ve başarılarımızı toplumla paylaşmaya devam ediyoruz. Türkiye’de Doğduk, Türkiye’de Büyüyoruz’ sloganımızla, ülkemizin ilerlemesine ve gelişmesine katkıda bulunmayı sürdürüyoruz.”dedi.

Anemon Hotel hakkında

1970 yılında İsmail Akçura tarafından kurulan Anemon Turizm, 1990’da otelciliğe başladı. 1994’te Anemon Ege’yi açan Anemon Hotels, “sürekli yenilik” ilkesi doğrultusunda, izleyen her yıl bir tesis açarak, 20 şehirde 24 tesis ile Türkiye’nin en yaygın ulusal konaklama zincirlerinden haline geldi.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha