Yenilenen HotelsPro.com ile otel rezervasyonları % 50 daha hızlı

Yenilenen HotelsPro.com ile otel rezervasyonları % 50 daha hızlı
sayfayı yazdır, turizm ajansı
02 Şubat 2017, 11:25
HotelsPro, otel bilgilerinin %50 daha hızlı aratılabilmesini ve daha hızlı rezervasyon yapılabilmesini sağlayan yeni ara yüzünü acentelerin kullanımına sundu.

Dünyanın önde gelen seyahat ve konaklama ürünü tedarikçilerinden MetGlobal Şirketler Grubu’nun, global seyahat sektörü profesyonellerine teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro, otel bilgilerinin % 50 daha hızlı aratılabilmesini ve daha hızlı rezervasyon yapılabilmesini sağlayan yeni ara yüzünü acentelerin kullanımına sundu. Yenilenen HotelsPro.com, üstün teknolojisi ve acentelere sunduğu yeni ara yüzü yardımıyla, daha zengin görsel ve bilgi içeriğine ulaşılmasına ve adres tabanlı arama gerçekleştirebilmesine olanak sağlıyor.

Yılların bilgi birikimine sahip HotelsPro’nun, müşterilerinin beklentilerini karşılamaya odaklanarak ve onların işlerini kolaylaştıracak yeni özellikler geliştirerek yenilediği rezervasyon ara yüzü ile acenteler, kredi kartı saklama sistemi sayesinde daha kolay rezervasyon yapabiliyor, zengin tasarımıyla ise daha iyi bir kullanıcı deneyimi elde ediyor.

Yenilenen HotelsPro.com ayrıca; favori otel listeleri oluşturma, tedarikçi kuru ile indirimli işlem yapma gibi yeni özellikleri de beraberinde sunuyor.

Yorumlar