Yeni yurtdışı rotasına uçuşlara başladı

Yeni yurtdışı rotasına uçuşlara başladı
02 Mayıs 2023, 10:53
Türk Hava Yolları, Polonya’da Varşova’dan sonra ikinci noktaya uçuşlar başladı.

Türk Hava Yolları, Polonya’da Varşova’dan sonra ikinci nokta olarak ülkenin tarihi şehirlerinden Krakow’a uçuş başlattı.

Bayrak taşıyıcı marka, dar gövde uçaklarla icra edeceği Krakow seferlerini Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftada 3 gün karşılıklı olarak gerçekleştirecek.

Hat açılışına ilişkin değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdür (Yatırım & Teknoloji) Yardımcısı Levent Konukçu; “Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olarak bugün, Polonya’da Varşova’dan sonra 2. noktamız olan Krakow’u uçuş ağımıza eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu hat ile birlikte bayrak taşıyıcımız 129 ülkede 343’üncü noktasını açmış oldu. Polonya’nın tarihi eski başkenti Krakow’a haftalık 3 sefer karşılıklı olarak icra edeceğiz. Krakow’u da dünyaya Türk Hava Yolları’nın eşsiz uçuş deneyimiyle bağlıyoruz.” dedi. Polonya’nın tarihi başkentini uçuş

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olarak Krakow ile uçtuğu destinasyon sayısını 343’e çıkaran Türk Hava Yolları, yeni destinasyonlarla misafirlerine sınırsız bağlantı imkânı sunarken; aynı zamanda kalitesini ve hizmetini de dünyanın dört bir tarafına taşımayı sürdürüyor.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha