Yeni yönetimin belirleneceği TÜROB Genel Kurulu toplanıyor

Yeni yönetimin belirleneceği TÜROB Genel Kurulu toplanıyor
14 Mart 2019, 11:02
Türkiye’de turizm sektörünün en köklü ve en büyük temsilcilerinden konaklama sektörünün çatı kuruluşu Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek.

Türkiye’de turizm sektörünün en köklü ve en büyük temsilcilerinden, konaklama sektörünün çatı kuruluşu Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 Mart 2019 Perşembe Perşembe günü saat 10:00’da Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de yapılacak. Genel Kurul'da yeni Yönetim Kurulu listesi de belirlenecek.

Bayındır 'Beni nöbette unuttular galiba' demişti

TÜROB Başkanı Timur Bayındır geçtiğimiz günlerde TÜROB Genel Kurulu’nda tekrar aday olup olmayacağına ilişkin soruları da şöyle cevaplamıştı: “Bu bir nöbet işi. Herkes nöbetini tutup kendinden sonra gelene teslim edecek. Kimin aday çıkacağı konusunda hiçbir bilgim yok. Benim isteğim tecrübelilerin öne çıkması. TÜROB sektörde iyi bir noktada. Öyle de devam etmesi lazım. Ben devam etmeyeceğim gibi görünüyor. Gençler gelsin, bir hareket olsun. Benim başkanlığım biraz uzadı. Galiba beni nöbette unuttular…" Timur Bayındır "Başkanlığı bıraktıktan sonra ne yapmayı planlıyorsunuz" şeklindeki soruyu da “Balık tutarım” diye yanıtlamıştı.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha
   
>