World Travel Awards’tan Burgu Arjaan by Rotana’ya Ödül

World Travel Awards’tan Burgu Arjaan by Rotana’ya Ödül
24 Ekim 2016, 14:55
Burgu Arjaan by Rotana, “2016 World Travel Awards”ta beş yıldız kategorisinde “Türkiye’nin Lider Servis Apart Oteli” seçildi.

Anadolu Yakası’nın en prestijli otelleri arasında yer alan ve uluslararası otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’deki ilk oteli olan Burgu Arjaan by Rotana, turizm ve seyahat ödülleri alanında dünyada otorite olarak kabul gören World Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri) tarafından beş yıldız kategorisinde “Türkiye’nin Lider Servis Apart Oteli” ödülüne layık görüldü.

Açılışının üzerinden henüz bir yıl geçmiş olmasına rağmen, 2016 Dünya Seyahat Ödülleri’nde beş yıldız kategorisinde “Türkiye’nin Lider Servis Apart Oteli” ödülünü almaya hak kazanan Burgu Arjaan by Rotana, iki burgu kuleden oluşan ikonik dizaynı, sunduğu kusursuz hizmetler ve ayrıcalıklı servis anlayışı ile misafirlerine değerli deneyimler yaşatıyor.

Bu sene 23. düzenlenen ve dünyanın turizm oskarları olarak kabul edilen World Travel Awards 2016’da Burgu Arjaan by Rotana aynı kategoride yarışan beş önemli rakibini geride bırakarak “Türkiye’nin Lider Servis Apart Oteli” ödülünün sahibi oldu.

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha