Vali Yazıcı: Sezon çok iyi gidiyor aman nazar değmesin!

Vali Yazıcı: Sezon çok iyi gidiyor aman nazar değmesin!
01 Temmuz 2022, 08:17
Antalya Valisi Ersin Yazıcı turizm sezonuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı turizm sezonunun iyi geçtiğini, doluluk oranlarının da iyi seviyede olduğunu belirterek, geçen yılın rakamlarını çok rahat geçeceklerini söyledi.

Turizm sezonu çok iyi gidiyor, aman nazar değmesin

Çok farklı ülkelerden turistlerin geldiğini vurgulayan Yazıcı, "Turizm sezonu çok iyi gidiyor, aman nazar değmesin. Allah nazarlardan saklasın. Hizmet kalitemizle dünya standardında sunduğumuz hizmetlerde tereddüdümüz yok. Tüm misafirlerimizi bekliyoruz." diye konuştu.

Salgın sonrası turizmde en hareketli bayram olmasını bekliyoruz

Yabancı turistin yoğun olduğu bir sezonda bayram dolasıyla yerli turist sayısında da bayram süresince ciddi bir yoğunluk beklediklerini vurgulayan Yazıcı, şunları kaydetti:

"Dünyanın en güzel yeri. Antalya'mızın denizinden, kumundan, güneşinden herkes istifade etsin, tüm dünyayı bekliyoruz. Herkesi ağırlayacak yerimiz, 700 bine yaklaşan yatağımız var. Dolayısıyla Akdeniz çanağında dünya standardında en güvenilir sağlıklı, kaliteli düzeyde hizmeti sunan bir turizm şehriyiz. Hem okullar tatil oldu hem de 9 günlük tatil ilan edildi, salgın sonrası turizmde en hareketli bayramın olmasını bekliyoruz. Kalabalık bir bayram olacak. Geçen sene Kurban Bayramı'nda salgının birtakım kuralları gevşetilmişti yoğunduk iç turizm açısından ama bu sene daha da yoğun olacak."

Yorumlar
İlk yorum yapan siz olun.
 
  Yorum için en fazla 1000 karakter girişi yapılabilir!
captcha